Apie mus

Žvalaus ryto ekspertai – gimėme iš meilės kavai ir noro Jūsų rytus padaryti žvalesnius ir skanesnius.
Šiame puslapyje rasite ne tik įvairių kavos pupelių, maltos kavos, bet ir dabar itin populiarių kavos kapsulių Dolce Gusto, Nespresso, Lavazza Blue kavos aparatams, taip pat kavos aparatams reikalingų priežiūros priemonių, profesionalių produktų vending karštų gėrimų automatams ir t.t.

Esame kavos gamintojų iš Italijos, Caffe Boasi ir Cellini Caffee, produkcijos tiekėjai Lietuvoje.

Trumpai Jus supažindinsime su šiais ilgametes tradicijas puoselėjančiais kavos produktų gamintojais:
TORREFATTORI ASSOCIATI S.p.A., kuri priklauso Boasi šeimai iš Genujos. Genujos uostas visada buvo svarbus pasaulinės kavos gamybos distribucijos taškas, todėl būtent čia gimė kavos skrudinimo specialistų „mokykla“, ir tie keli specialistai 1950 m. įkūrė kavos kompaniją, šiandien valdančią net keletą prekinių ženklų, ir kurios šiandieniai gamybiniai pajėgumai leidžia kasdien apdirbti po 20-25 tonas kavos pupelių.

EKAF S.P.A., kurios šaknys siekia net 1925 m., kai Pieri šeimos galva Amleto pradėjo dirbti žalios kavos brokeriu Italijos rinkoje, o jo sūnus Sergio kavos skrudintoju. Noras išpopuliarinti kavos pupeles iš Kolumbijos, tapo toks uždegantis, kad palaipsniui susikūrė kavos kompanija, kuri augo plėtėsi, pirko ir jungė prie savęs kitus kavos skrudintojus kol 1996 m. gimė Cellini prekės ženklas. Jis tapo kokybės sinonimu, atėjusiu konkuruoti su garsiausiais italų prekės ženklais tarptautiniu lygmeniu.

Esame pasiruošę padėti Jums atrasti savo mėgstamiausius skonius!